GENİŞLETİLMİŞ DÜZCE KOORDİNASYON TOPLANTISI BAKANLIKTA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

0

Genişletilmiş Düzce Koordinasyon toplantısını Düzce Milletvekillerimiz Fevai Aslan, Ayşe Keşir, Vali Zülküf Dağlı, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, tüm ilçe ve belde Belediye Başkanları ile Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar ve İlçe Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirdik.

Düzce’ye ilişkin konuların ele alındığı toplantıda; katı atık bertaraf tesisi, sokak hayvanlarının barınak sorunu, İSKİ arıtma tesisi yeri, Muncurlu hastanesi, Efteni termal otelin dönüşümü, çevre düzeni projesi, yeni hastane park alanı ve kentsel dönüşüm gibi konulara ilişkin çalışmalarda gelinen son noktayı değerlendirdik.

Toplantıda ayrıca il ve ilçe parti teşkilatımız ile halkın onayına sunulacak cumhurbaşkanlığı sistemine ilişkin anayasa değişikliği konusunda gerçekleşecek referandum sürecine ilişkin yapılacak çalışmaları ele aldık.

Ben, referandumda Düzce’den rekor bekliyorum. Referandumda oy oranında Düzce’nin Türkiye birincisi olmasını istiyoruz. Bu konuda da parti teşkilatıma güveniyorum.

Comments are closed.