CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AK PARTİ DÜZCE İL KONGRESİNE KATILDI

0

Düzce Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Düzce 6. Olağan İl Kongresi’nde konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti’nin Türkiye’nin partisi olduğunu belirterek, “Krizlerle boğuşan bir ülkeden, küresel krizlerde bile sarsılmadan büyüyen bir ülke haline geldik.” dedi.16 yıl önce dikilen AK Parti fidanının, bugün genç bir çınara dönüştüğünü, Türkiye’nin ve tüm mazlumların umudu olduğunu söyledi.

İnançla, azimle ve gayretle, büyük ve güçlü Türkiye hedefi etrafında birleştiklerini anlatan Özlü, “Bütünleştik, kenetlendik. Krizlerle boğuşan bir ülkeden, küresel krizlerde bile sarsılmadan büyüyen bir ülke haline geldik. Düzce, her seçimde AK Parti bayrağını daha da yükselterek, bu kutlu davaya, bu büyük Türkiye sevdasına omuz verdi. 2002’den beri bütün seçimlerde kesintisiz 3-0 yapan tek il oldu. Bugün de 2 beldesi, 7 ilçesi ve 1 il ile bütün belediye başkanlıkları, 10-0 AK Partili olan bir ildir Düzce. Partimiz adına Düzceli kardeşlerimize huzurunuzda teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bundan sonra da her şart altında, teşkilatlarla birlikte bu başarıyı sürdürmeye devam edeceklerini vurgulayan Özlü, davalarının Türkiye davası olduğunu kaydetti.

Güçlerinin milletinin gücü olduğunu dile getiren Özlü, şöyle devam etti:

“AK Parti Türkiye’nin partisidir. AK Parti Türkiye’dir. Bayrağımız tek, milletimiz tek, vatanımız tek, devletimiz tektir. Düzce AK Parti ailesi, saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın çizdiği bu yolda tek vücut olmaya devam edecektir. Düzce’nin bütün sorunlarını, bütün projelerini tek tek takip ediyoruz ve takip etmeye devam edeceğiz. İl başkanımız ve teşkilatımızla, belediyelerimizle, milletvekillerimizle el ele verdik ve sadece işimize odaklandık. 2019 seçimlerinde de, Düzce’de en yüksek başarıya ulaşacağımıza, en güçlü bir şekilde başarılı olacağımıza söz veriyoruz. Düzce’nin bugünü dünden daha iyi, yarını da bugünden daha iyi olacak.”

AA

Comments are closed.